ප්‍රියංකා චොප්‍රා විවාහ ගිවිස ගනියි

_103071035_choprajonasබොලිවුඩයේ මෙන්ම හොලිවුඩයේද සරාගී නිලියක් ලෙස ප්‍රචලිත ප්‍රියංකා චොප්‍රා පහුගියදා විවාහ ගිවිස ගෙන තිබෙනවා. ඒ 25 හැවිරිදි නික් ජොනාස් සමගින්. බොහෝ දෙනෙකු මෙම විවාහය ගැන අපූරු කතා කියා තිබෙනවා. ඊට හේතුව නික් ජොනාස් අවුරුදු 11කින් ලාබාල වීම නිසා. කෙසේ වෙතත් මෙම යුවල වයස බාධාවක් නොවන බවට යලිත් ලොවට කියාපා තිබෙනවා. 

Priyanka-Chopra-2

නික් ගේ පවුලේ සියලුම දෙනා ඇයව සාදරයෙන් පිලිගන්නා බව පවසා ඇති අතර ඔවුන්ගේ විවාහයට මෙතෙක් දින ප්‍රකාෂයට පත් කොට නැති බවයි පැවසෙන්නේ. නික් ජොනාස් ගායකයෙක්, ගී පද රචකයෙක් මෙන්ම නිශ්පාදකයෙක්ද වන අතර ඔහු රංගනය අරඹා ඇත්තේ වයස අවුරුදු 7දීයි.Categories: Celebrity, Entertainment, Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: